Kontakta oss

Besöksadress

Vi Föräldrar
Torsgatan 21
113 21 Stockholm

Telefon: 08-736 53 00
E-post: red@viforaldrar.se

Prenumeration

Klicka här för att bli prenumerant på tidningen Vi Föräldrar!

Kundservice

Kundservice logga in här!
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

Kontakta oss på redaktionen

Sara Tuncel, chefredaktör
E-post:
 sara.tuncel@mag.bonnier.se

Ann Beyer, redaktionschef 
E-post: ann.beyer@mag.bonnier.se

Jessica Erixon, art director
E-post: jessica.erixon@mag.bonnier.se

Tove Forsman, redaktör
E-post: tove.forsman@mag.bonnier.se 

Maria Zamore, reporter och redaktör
E-post:
 maria.zamore@mag.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent
E-post:
 ann.melin@mag.bonnier.se

Marknad & annons

Fredrika Carlzon, tf marknadschef
Telefon: 08–736 50 15
E-post: fredrika.carlzon@mag.bonnier.se

Salomeh Loniakan, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov – Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid

Sophie Anderson, säljare, Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid
Telefon: 08-604 01 20 (Sally),08-580 80 411 (Sophie)
E-post: sally@adsales.semagnus@adsales.se

Vill du annonsera?

Annonsera här på sajten – hör av dig till vår säljare SophieHär kan du läsa mer om Vi Föräldrars målgrupp och varumärke.

Dataskydd

Vill du komma i kontakt med Bonnier Magazines & Brands dataskyddsombud? Kontakta Pontus Kindblad på: dataskyddsombud@mag.bonnier.se

Mer information angående dataskydd hittar du här.