Kontakta oss

Besöksadress

Vi Föräldrar
Gjörwellsgatan 30
112 60 Stockholm

Telefon: 08-736 53 00
E-post: red@viforaldrar.se

Prenumeration

Klicka här för att bli prenumerant på tidningen Vi Föräldrar.

Klicka här för att bli medlem på Viföräldrar.se och ta del av allt vårt material.

Kundservice

Kundservice logga in här
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

Kontakta oss på redaktionen

Sara Tuncel, chefredaktör
E-post:
 sara.tuncel@mag.bonnier.se

Emma Hammenstig, ansvarig redaktör Vi Föräldrar magasin
E-post: emma.hammenstig@mag.bonnier.se

Maria Zamore, reporter och redaktör
E-post:
 maria.zamore@mag.bonnier.se

Tove Forsman, ansvarig redaktör Vi Föräldrar magasin (tjänstledig)
E-post: tove.forsman@mag.bonnier.se 

Jessica Erixon, art director
E-post: jessica.erixon@mag.bonnier.se

Marknad & annons

Isabella Wärnfeldt, tf marknadschef
Telefon: 08–736 53 00
E-post: isabella.warnfeldt@mag.bonnier.se

Sophie Anderson, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov – Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid
Telefon: 08-580 80 411
E-post: sophie@adsales.se

Vill du annonsera?

Annonsera här på sajten – hör av dig till vår säljare Sophie!

Här kan du läsa mer om Vi Föräldrars
målgrupp och varumärke
.

Dataskydd

Vill du komma i kontakt med Bonnier Magazines & Brands dataskyddsombud? Kontakta oss på: dataskyddsombud@mag.bonnier.se

Mer information angående dataskydd hittar du här.

FRI TILLGÅNG TILL ALLT PÅ VIFÖRÄLDRAR.SE

Las mer och bli medlem_knapp

Lär dig mer om vad barn behöver för att må bra!

Genom att klicka på "prenumerera" bekräftar jag att jag har tagit del av Bonnier News personuppgiftspolicy.

Tack! Din mejladress är nu registrerad.

Oj då, något gick fel! Försök igen senare eller kontakta webbredaktören om problemet kvarstår.