Hör gärna av dig till oss!

Här kan du hitta kontaktuppgifter till redaktionen, vår annonsavdelning och kundservice.

Besöksadress

Vi Föräldrar
Torsgatan 21
113 21 Stockholm

Telefon: 08-736 53 00
E-post: red@viforaldrar.se

Prenumeration

Klicka här för att bli prenumerant på tidningen Vi Föräldrar!

Redan prenumerant?

Kundservice logga in här!
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

Kontakta oss på redaktionen

Sara Tuncel, chefredaktör
E-post:
sara.tuncel@mag.bonnier.se

Ann Beyer, redaktionschef 
E-post: ann.beyer@mag.bonnier.se

Jessica Erixon, art director
E-post: jessica.erixon@mag.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent
E-post:
ann.melin@mag.bonnier.se

Maria Zamore, reporter
E-post:
maria.zamore@mag.bonnier.se

Tove Forsman, redaktör
E-post: tove.forsman@mag.bonnier.se 

Marknad & annons

Emelie Hultman, marknadschef
Telefon: 08-736 50 47
E-post: emelie.hultman@mag.bonnier.se

Salomeh Loniakan, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov – Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid
Magnus Lovang, säljare, Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid
Telefon: 08-604 01 20 (Sally), 08-400 28 651 (Magnus)
E-post: sally@adsales.se, magnus@adsales.se

Vill du annonsera?

Annonsera på sajten Viforaldrar.se – hör av dig till vår säljare MagnusHär kan du läsa mer om Vi Föräldrars målgrupp och varumärke.

NUVARANDE Hör gärna av dig till oss!
NÄSTA Få vårt nyhetsbrev Vi Föräldrar Just nu