Om oss

Viforaldrar.se

Varje vecka besöker 35.000 blivande föräldrar och föräldrar med barn mellan 0-12 år viforaldrar.se. De läser redaktionella artiklar och söker information i Vi Föräldrars stora faktabank. Vi Föräldrar tillhandahåller rådgivning och artiklar av experter om graviditet, förlossning, föräldraskap, barnhälsa, produkter och allt annat en förälder funderar kring före och under de första småbarnsåren.
Vi når även våra läsare genom vårt nyhetsbrev som utkommer 14 ggr/år.

Vi föräldrar – Sveriges största föräldratidning

Vad behöver en bebis för utrustning? Hur ska vi få honom att sova? Hjälp, hon har fått feber och utslag! När ska jag få lite tid för mig själv och min partner…? Att få barn är bland det största i livet – och frågorna är många.

Vi Föräldrar är Sveriges största och äldsta föräldratidning. Vi svarar på läsarnas frågor om allt som rör barnets utveckling och livet med småbarn. Våra läsare vet att Vi Föräldrar har koll på både de senaste medicinska rönen och produkterna för familjelivet, tidningen har högst trovärdighet av alla föräldramagasin.

 Louise Bratt Tidmarsh
Chefredaktör

Läs mer

Priser

Tveka inte att kontakta oss för prisuppgifter. Vi skräddarsyr mer än gärna ett annonspaket åt dig.

Mer information om sajten viforaldrar.se

Mer information om tidningen Vi Föräldrar

kontakta oss

Prenumerera på Vi Föräldrar

Kundtjänst prenumerationsärenden

Vi Föräldrar

Åsa Rydgren, Tf chefredaktör
asa.rydgren@bt.bonnier.se
08-736 50 64

Moa Hansson, marknadschef
moa.hansson@bt.bonnier.se
08-736 58 02

Petra Hedenius, marknadskoordinator
petra.hedenius@bt.bonnier.se
08-736 53 36

Annika Ortmark Lind, redaktionschef
annika.ortmark.lind@vf.bonnier.se
08-736 58 33

Ann Melin, redaktionsassistent
ann.melin@vf.bonnier.se
08-736 53 52

Annica Schneider, Annonstraffic Vi Föräldrar
annica.schneider@bt.bonnier.se
08-736 52 35
Annonstraffic gruppnr: 08-736 52 11

Maria Jacobsson, säljtrainee Bonnier Sales
Tidningsansvarig för Vi Föräldrar Specialtidningar och
Vi Föräldrar Babytidningar
08–736 52 49
maria.jacobsson@bt.bonnier.se

Viforaldrar.se/Familj

Robert Brännström, Webbchef
robert.brannstrom@bt.bonnier.se
08-736 53 00

Anne Kolehmainen, Webbredaktör
anne.kolehmainen@bt.bonnier.se
08-736 59 73

Karolina Hülphers, Försäljningsansvarig, koncept
Karolina.hulphers@bt.bonnier.se
08-736 58 75

Nicolas Jönsson, Konceptsäljare
nicolas.jonsson@bt.bonnier.se
08-736 50 12

Emelie Oscarsson, Konceptsäljare
emelie.oscarsson@bt.bonnier.se
08-736 52 81

Rebecca Karlström, Traffic
ilike.se@bink.se
08-451 00 59

NUVARANDE Om oss
NÄSTA Hur låter din bebis?