Kontakta oss på tidningen:

Redaktionen

Vi Föräldrar, 105 44 Stockholm
08-736 53 00

E-post: red@vf.bonnier.se

Prenumeration:
Vill du prenumerera? Gå in här

Är du prenumerant?
Kundservice - logga in här
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

Kontakta oss på sajten:

Webbredaktör

Josefine Lind
josefine.lind@bt.bonnier.se

Webbchef

Robert Brännström
robert.brannstrom@bt.bonnier.se

Frågor om omslagstävlingen? Mejla till omslagstavling@vf.bonnier.se.

 

Redaktionen

Louise Bratt Tidmarsh, chefredaktör och ansvarig utgivare.
E-post:
louise@vf.bonnier.se

Annika Ortmark Lind, redaktionschef.
E-post: annika.ortmark.lind@vf.bonnier.se

Susanne Henriksson, art director. 
E-post: susanne.henriksson@vf.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent.
E-post:
ann.melin@vf.bonnier.se

Ann Beyer, redaktör/redigerare. 
E-post: ann.beyer@vf.bonnier.se

Maria Zamore, reporter.
E-post:
maria.zamore@vf.bonnier.se

Pia Carpfelt, formgivare. 
E-post: pia.carpfelt@vf.bonnier.se

Sara Tuncel, redaktör/redigerare.
E-post:
sara.tuncel@vf.bonnier.se

 

Marknad & annons

Lena Thelenius, marknadschef.
Telefon: 08-736 50 47.
E-post: lena.thelenius@bt.bonnier.se.


Jenny Johansson, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov - Vi Föräldrar, Gravid, Första året & babytidningar.
Telefon: 08-736 53 71
E-post: jenny.johansson@bt.bonnier.se


Annonsera på sajten Viforaldrar.se - klicka på länken
 http://www.bonniertidskrifter.se/Annonsinformation/Vara-saljar