Kontakta Vi Föräldrar

Här kan du hitta kontaktuppgifter för prenumerationsärenden, sajten och tidningen.

Besöksadress

Vi Föräldrar
Torsgatan 21
113 21 Stockholm

Telefon: 08-736 53 00
E-post: red@viforaldrar.se

Prenumeration:

Klicka här för att bli prenumerant på tidningen Vi Föräldrar!

Redan prenumerant?

Kundservice logga in här!
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

Kontakta oss på redaktionen

Sara Tuncel, chefredaktör.
E-post:
sara.tuncel@mag.bonnier.se

Ann Beyer, redaktionschef. 
E-post: ann.beyer@mag.bonnier.se

Marie Ahlbäck, art director. 
E-post: marie.ahlback@mag.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent.
E-post:
ann.melin@mag.bonnier.se

Maria Zamore, reporter.
E-post:
maria.zamore@mag.bonnier.se

Tove Forsman, redaktör.
E-post: tove.forsman@mag.bonnier.se 

Marknad & annons

Emelie Hultman, marknadschef.
Telefon: 08-736 50 47
E-post: emelie.hultman@mag.bonnier.se

Linn Yngvesson, marknadskoordinator.
Telefon: 08-736 52 47
E-post: linn.yngvesson@mag.bonnier.se 

Salomeh Loniakan, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov - Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid.
Telefon: 08-604 01 20
E-post: sally@adsales.se

Vill du annonsera?

Annonsera på sajten Viforaldrar.se – hör av dig till vår säljare SallyHär kan du läsa mer om Vi Föräldrars målgrupp och varumärke


Det här är Vi Föräldrar

Vi vill ge alla pappor och mammor (och dig som väntar barn förstås) uppdaterad och korrekt info – som en motvikt till alla åsikter och allt tyckande som ofta omgärdar barn och barnuppfostran. För att få svaren vänder vi oss till Sveriges främsta experter; ingen fråga är för liten för att inte tas på största allvar – och ingen är heller för stor. Välkommen hit!


Nyhet! Sova hela natten – utan sömnmetoder är en onlinekurs med Vi Föräldrar, tidningen mama och barnpsykologen Malin Bergström. Läs mer här!



Nya numret av Vi Föräldrar – i butik nu!


Missa inte vårt supererbjudande: 5 nummer av tidningen Vi Föräldrar + välj en välkomstgåva för 179 kr! Läs mer här! ❥

Här kan du köpa senaste numret!

För dagliga uppdateringar följ Vi Föräldrar på facebook.