Kontakta Vi Föräldrar

Här kan du hitta kontaktuppgifter för prenumerationsärenden, sajten och tidningen.

Kontakta oss på tidningen:

Redaktionen

Vi Föräldrar, 105 44 Stockholm
08-736 53 00

E-post: red@viforaldrar.se

Vill du annonsera – kontakta vår säljare Sally:
Salomeh Loniakan,
Telefon: 08-604 01 20
E-post: sally@adsales.se

 

Har du ett ärende till kundtjänst?

Prenumeration:
Vill du prenumerera? Gå in här

Är du prenumerant?
Kundservice - logga in här
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

 

Redaktionen på tidningen:

Sara Tuncel, chefredaktör.
E-post:
sara.tuncel@vf.bonnier.se

Ann Beyer, redaktionschef. 
E-post: ann.beyer@vf.bonnier.se

Marie Ahlbäck, art director. 
E-post: marie.ahlback@vf.bonnier.se

Pia Carpfelt, formgivare. 
E-post: pia.carpfelt@vf.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent.
E-post:
ann.melin@vf.bonnier.se

Maria Zamore, reporter.
E-post:
maria.zamore@vf.bonnier.se

Tove Forsman, redaktör.
E-post:  tove.forsman@vf.bonnier.se 


Marknad & annons

Emelie Hultman, marknadschef.
Telefon: 08-736 50 47.
E-post:   emelie.hultman@bt.bonnier.se


Salomeh Loniakan, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov - Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid.
Telefon: 08-604 01 20
E-post: sally@adsales.se

 

Annonsera på sajten Viforaldrar.se - Hör av dig till Sally eller läs mer på länken nedan.

Annonsera - läs mer här



Kommentera

Nu kan du kommentera med Facebook. Vi vill gärna höra dina åsikter så logga in med ditt Facebook-konto och skriv din kommentar.

Läs mer om våra regler