Kontakta Vi Föräldrar

Här kan du hitta kontaktuppgifter för prenumerationsärenden, sajten och tidningen.

Besök oss!

Vi Föräldrar,
Sveavägen 53,
105 44 Stockholm

Telefon: 08-736 53 00
E-post: red@viforaldrar.se

Prenumeration:

Klicka här för att bli prenumerant på tidningen Vi Föräldrar!

Redan prenumerant?

Kundservice logga in här!
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

Kontakta oss på redaktionen

Sara Tuncel, chefredaktör.
E-post:
sara.tuncel@vf.bonnier.se

Ann Beyer, redaktionschef. 
E-post: ann.beyer@vf.bonnier.se

Marie Ahlbäck, art director. 
E-post: marie.ahlback@vf.bonnier.se

Pia Carpfelt, formgivare. 
E-post: pia.carpfelt@vf.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent.
E-post:
ann.melin@vf.bonnier.se

Maria Zamore, reporter.
E-post:
maria.zamore@vf.bonnier.se

Tove Forsman, redaktör.
E-post: tove.forsman@vf.bonnier.se 

Marknad & annons

Emelie Hultman, marknadschef.
Telefon: 08-736 50 47
E-post: emelie.hultman@bt.bonnier.se

Linn Yngvesson, marknadskoordinator.
Telefon: 08-736 52 47
E-post: linn.yngvesson@bt.bonnier.se 

Salomeh Loniakan, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov - Vi Föräldrar och Vi Föräldrar Gravid.
Telefon: 08-604 01 20
E-post: sally@adsales.se

Vill du annonsera?

Annonsera på sajten Viforaldrar.se – hör av dig till vår säljare SallyHär kan du läsa mer om Vi Föräldrars målgrupp och varumärke




Nya numret – i butik nu!


Missa inte vårt supererbjudande: 5 nummer av Vi Föräldrar + ekologisk babyolja + badhandduk + en gullig kaninskallra för bara 159 kr! Läs mer här! ❥

Här kan du köpa senaste numret!

För dagliga uppdateringar följ Vi Föräldrar på facebook.


Kommentera

Nu kan du kommentera med Facebook. Vi vill gärna höra dina åsikter så logga in med ditt Facebook-konto och skriv din kommentar.

Läs mer om våra regler