Kontakta Vi Föräldrar

Här kan du hitta kontaktuppgifter för prenumerationsärenden, sajten och tidningen.

Kontakta oss på tidningen:

Redaktionen

Vi Föräldrar, 105 44 Stockholm
08-736 53 00

E-post: red@vf.bonnier.se

Har du ett ärende till kundtjänst?

Prenumeration:
Vill du prenumerera? Gå in här

Är du prenumerant?
Kundservice - logga in här
Tel: 08 454 95 17
Fax: 08 21 40 84

 

Redaktionen på tidningen:

Louise Bratt Tidmarsh, chefredaktör och ansvarig utgivare.
E-post:
louise@vf.bonnier.se

Sara Tuncel, tf chefredaktör.
E-post:
sara.tuncel@vf.bonnier.se

Ann Beyer, tf redaktionschef. 
E-post: ann.beyer@vf.bonnier.se

Susanne Henriksson, art director. 
E-post: susanne.henriksson@vf.bonnier.se

Ann Melin, redaktionsassistent.
E-post:
ann.melin@vf.bonnier.se

Maria Zamore, reporter.
E-post:
maria.zamore@vf.bonnier.se

Pia Carpfelt, formgivare. 
E-post: pia.carpfelt@vf.bonnier.se

Lina Pihl, vik redaktör
E-post: lina.pihl@vf.bonnier.se

 

Marknad & annons

Annelie Wadman, marknadschef.
Telefon: 08-736 59 91.
E-post:  annelie.wadman@bt.bonnier.se


Salomeh Loniakan, tidningsansvarig annons, bilagor, varuprov - Vi Föräldrar, Gravid, Första året & babytidningar.
Telefon: 08-736 53 71
E-post: sally@adsales.se

Annonsera - läs mer här


Annonsera på sajten Viforaldrar.se - klicka på länken
http://www.bonniertidskrifter.se/annonsera/annonsavdelningen/

Kommentera

Nu kan du kommentera med Facebook. Vi vill gärna höra dina åsikter så logga in med ditt Facebook-konto och skriv din kommentar.

Läs mer om våra regler